Stem op onze folder (en maak kans)



Kijk je reikhalzend uit naar de stapel folders die wekelijks op je mat valt? Lees je online regelmatig de folders zodat je weet welke producten er komende week in de aanbieding komen? En pik je de folder van GroenRijk er altijd even tussenuit? Dan horen we graag jouw mening! Je maakt daarmee kans op mooie prijzen!


Stemmen kan via deze link:
Bestefolderawards.nl/groenrijk


Doe je mee aan deze verkiezing? Dan maak je kans op de onderstaande prijzen:

  • Een Apple iPad (2020) 10.2 inch 32 GB Wifi Space Gray t.w.v. € 389,-
  • Eén van de vijf boekenbonnen t.w.v. €20,- p.st.
  • Eén van de 10 Staatsloten met XL t.w.v. € 17,50

Daarnaast maak je kans op de extra hoofdprijs, 100 staatsloten met XL ter waarde van € 1.750,- als je aan het eind van de vragenlijst meedoet op een speciale actiepagina. Daarmee maak je kans op de hoofdprijs van € 1.000.000,- en meer dan een miljoen andere geldprijzen!

Kijk ook eens naar de volgende berichten:

tuinplanten
Verticale tuinen: de oplossing voor kleine buitenruimtes

Met een verticale tuin tover je zelfs de kleinste buitenruimte om tot een groene oase. Planten groeien tenslotte niet alleen naar beneden, maar ook - juist! - de hoogte in.

Lees meer...
tuintips
Tips hoe je regenwater slim gebruikt

Water is een kostbaar goed, zeker tijdens droge zomers waarin het kraanwatergebruik flink kan oplopen. Maar wist je dat je heel eenvoudig kunt besparen door regenwater op te vangen en slim te gebruiken? In deze blog lees je hoe je regenwater inzet voor je tuin, waarom dat zo'n goed idee is en hoe je zelfs in de droogste periodes nauwelijks kraanwater nodig hebt.

Lees meer...
Verkoelende tuintips voor hittegolven: voor jou én je planten

Hittegolf op komst? Er volop slimme, duurzame én verrassend simpele manieren om zowel jezelf als je tuin gezond en koel te houden!

Lees meer...